img

Bolid DxRacer OH/FD01/NR

 Fotel do gier komputerowych Bolid DxRacer OH/FD01/NR z dwoma poduszkami

  • Dostępność: Dostępny Dostępny
    Czas realizacji: wysyłka do 72h
  • szt.
  • 1 199,00 zł 999,99 zł
Cechy produktu

Kolor:
  • Czarny,
  • Czarwony,
Materiał: Materiał, Tworzywo sztuczne
Gwarancja : 2 lata
Rekomendowany wzrost: 160 - 180 cm

BOLID to unikalny wygląd i komfort pracy. Jego dodatkową zaletą jest oparcie odchylane o 60 stopni w stosunku do siedziska. Ten solidny fotel obity jest tkaniną z oryginalnymi czerwonymi przeszyciami. Specjalne ukształtowanie fotela zapewnia prawidłową pozycję siedzenia.

Wygoda

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wygoda siedzenia bezpośrednio wpływa na wydajność pracy i radość rozrywki przed ekranem. Wszystkie fotele DXRacer zaprojektowane zostały specjalnie dla graczy oraz dla osób, które bardzo dużo czasu spędzają przed komputerem. „Nasze fotele” polecane są także osobom, które cierpią na ból pleców.

Odpowiadając Państwa oczekiwaniom do każdego modelu DXRacer dołączamy dwie poduszki - zagłówkową i lędźwiową, które bezpośrednio wpływają na komfort i ergonomię użytkowania. „Kubełkowe” wykonanie DXRacer sprawi, że poczujecie się jak w fotelu kierowcy rajdowego. 

Funkcjonalność

  • Duża waga fotela wpływa na jego stabilność.
  • Fotel przystosowany jest do obciążenia do 120kg.
  • Model ten zapewnia możliwość ustawienia oparcia w różnych płaszczyznach (odchylenie nawet o 60 stopni w stosunku do siedziska), regulację wysokości siedziska i podłokietników oraz funkcję bujania.

Szczegółowe wymiary fotela:

Wys./szer./gł.
90/64/53 cm

Wykonanie

Kupując DXRacer możesz być pewien, że otrzymujesz produkt najwyższej jakości.

Model BOLID wykonany jest z materiału. Podłokietniki zbudowane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego.  Fotel posiada metalową ramę oraz plastikowe kółka powleczone gumą. Producent zwraca szczególną uwagę na wykończenie i detale.

Zamawiając DXRacer, możesz być pewien, że kupujesz u nas nowy i oryginalny produkt.

 

img