img

O firmie

 Oryginalny produkt 

Nasze fotele są oryginalne i wykonane z wyjątkową precyzją. Dzięki designerskiemu wykończeniu zachwycają nie tylko wyglądem ale i wygodą. Na rynku pojawia się wiele podróbek, które w żaden sposób nie dorównują jakością i funkcjonalnością naszym fotelom. Kupując u nas masz gwarancję zakupu oryginalnego fotela DXRacer - marki znanej Klientom na całym świecie od kilkunastu lat.

Dla kogo jest DXRacer?

Marka DXRacer stworzona została dla profesjonalnych graczy e-gamingowych. Komfort siedzenia na fotelach docenili Klienci na całym świecie – od Stanów Zjednoczonych, przez Europę po Japonię. Obecnie DXRacer wykorzystywane są nie tylko na turniejach gier online, ale także w biurach przy pracy oraz w domowym zaciszu podczas rozrywki przy komputerze.

Wygoda

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wygoda siedzenia bezpośrednio wpływa na wydajność pracy i radość rozrywki przed ekranem. Wszystkie fotele DXRacer zaprojektowane zostały specjalnie dla graczy oraz dla osób, które bardzo dużo czasu spędzają przed komputerem. „Nasze fotele” polecane są także osobom, które cierpią na ból pleców.

Odpowiadając Państwa oczekiwaniom do każdego modelu DXRacer dołączamy dwie poduszki - zagłówkową i lędźwiową, które bezpośrednio wpływają na komfort i ergonomię użytkowania. „Kubełkowe” wykonanie DXRacer sprawi, że poczujecie się jak w fotelu kierowcy rajdowego. 

Funkcjonalność

Duża waga fotela wpływa na jego stabilność.

Fotel przystosowany jest do obciążenia do 120kg.

Modele te zapewniają możliwość ustawienia oparcia w różnych płaszczyznach (odchylenie nawet o 60 stopni w stosunku do siedziska), regulację wysokości siedziska i podłokietników oraz funkcję bujania.

Wykonanie

Kupując DXRacer możesz być pewien, że otrzymujesz produkt najwyższej jakości.

Nasze fotele wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Podłokietniki zbudowane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego.  Wszystkie posiadają metalową ramę oraz plastikowe kółka powleczone gumą. Producent zwraca szczególną uwagę na wykończenie i detale.

  

 

 

 

img